Пропозиції по обладнанню для виготовлення пакетів з багатошарових термозварювальних матеріалів (ламінована папір, фольговані матеріали):
      Залежно від необхідної продуктивності і від фінансових можливостей  на етапі організації виробництва застосовується різне за ступенем автоматизації обладнання. Це автомат, напівавтомат або ручний пристрій.
      Пакети виготовляються з рулонних матеріалів що мають термозварюваємий  шар (папір + фольга + поліетилен, папір + поліетилен та ін. Багатошарові матеріали).
      Для цих цілей застосовуємо наступне обладнання:
      1.Пристрій мод. ВП-30.
      Ця машина застосовується для виготовлення плоских чотирьохшовних пакетів типу «саше».
      Пакети виготовляються з двох рулонів термозварюваваного матеріалу з попередньо нанесеною на них поліграфією. На пристрої за допомогою натискання на педаль формується (запаюється) і одночасно відрізається плоский четирьохшовний пакет відкритий з одного боку.
      Максимальний розмір пакета 150х200мм (під замовлення можливі інші розміри).
      Ширина шва до 20 мм, малюнок шва за бажанням замовника.
      Продуктивність не менше 20 пакетів в хвилину.
      Встановлена ​​потужність до 1500 вт.
      Габаритні розміри 1000х600х800 мм.
      2.Напівавтомат горизонтального типу мод. ВП-01
      Пакети виготовляються з окремих заготовок з термозварюваного матеріалу.
      Пакет чотирохшовний: одна сторона закрита при вигині заготовки, дві поздовжні сторони запаяли на напівавтоматі, четверта сторона відкрита.
      Напівавтомат конвеєрного типу.
      Подача заготовок на конвеєр здійснюється вручну.
      Максимальні розміри пакету і шва обумовлюються при замовленні.
      Продуктивність до 10 метрів в хвилину.
      Встановлена ​​потужність до 1000 вт.
      Габаритні розміри 700х500х500 мм.

      Устаткування для запечатування пакета з продукцією.
      Зварювач мод. ВП-02 підлогового виконання має  постійний нагрів, режим пайки  регулюється з допомогою регулятора температури.
      Пристрій для запаювання пакетів мод. ВП-02 призначений для запечатування пакетів з готовою продукцією. В окремих випадках його можна застосовувати також для виготовлення пакетів. Максимальна довжина шва становить 150 мм (під замовлення 190) ширина шва виготовляється на замовлення від 5 мм до 20 мм. Малюнок шва може бути різним, залежно від побажань замовника. Пристрій може комплектуватися датером і вузлом для надрізу пакета.
      Обслуговує пристрій одна людина.
      Встановлена ​​потужність 500 вт..
      Габаритні розміри 600х600х850 мм.

      Можливо проектування і виготовлення нестандартного устаткування для вирішення технологічних задач замовника. Ремонт і модернізація існуючого обладнання. Виготовляємо запасні частини до обладнання за кресленнями та зразками замовника.