Рекомендації по вибору дозатора для фасування насіння овочевих культур і насіння квітів в готові пакети:
      При виборі дозатора для фасування насіння необхідно визначиться з метою, яку ви ставите перед собою, приймаючи рішення про придбання  дозатора.
      Однозначно, застосування дозатора в процесі фасування дозволяє значно збільшити продуктивність, поліпшити точність дозування, зменшити залежність результатів роботи від настрою персоналу і його бажання працювати.
      Прийнято на пакеті з насінням позначати його вагу або кількість.
      При фасуванні за кількістю все просто, відрахував поштучно і все в порядку. У цьому вам допоможе дозатор мод. ВП-28 для рахунку насіння. Автоматичного рахунку піддаються чисті, без домішок насіння розміром від 0,5 мм до 10 мм (оброблені насіння петунії та насіння огірка).
      Для фасування насіння овочів та квітів в готовий пакет за вагою пропонуємо  ваговий дозатор малих доз мод. ВП-29. Дозатор дозволяє зважувати будь яке насіння дозою від 0,1 грами до 50 грам.
      Зважування насіння можна замінити непрямою оцінкою його ваги. У фасувально-пакувальної промисловості добре себе зарекомендував метод об'ємного дозування.
      Як відомо, будь-який продукт має свою питому вагу (вагу продукту в 1 см.куб.об'єму), для однорідного продукту однієї партії насіння. Знаючи цю властивість продукту, потрібно  дослідним шляхом підібрати необхідний об'єм продукту, що відповідає заданій вазі і постійно його насипати  в заздалегідь підготовлену тару.

За таким принципом працюють об'ємні дозатори мод. ВП-26 і мод.ВП-21.

Об'ємний дозатор мод.ВП-26 відміряє дозу від 0,1см.куб. до 15 см.куб. За допомогою дозатора цієї моделі можна фасувати легко сипуче насіння дрібних фракцій (квіти, редиска, капуста, морква, помідори та ін.).
      Насіння дозами від 10 см.куб. до 80 см.куб. фасують за допомогою об'ємного дозатора мод. ВП-21.
     Об'ємний дозатор мод. ВП-21 дозволяє дозувати насіння більших фракцій, при цьому не травмуючи їх.
      Усі пропоновані нами об'ємні дозатори мають плавне регулювання обсягу в заявленому діапазоні доз. Об'ємні характеристики дозволяють перекрити всі дози насіння пропоновані на роздрібному ринку. При необхідності можливе виготовлення дозаторів з іншими характеристиками.
      Для самостійного попереднього вибору моделі дозатора пропонуємо скористатися інформацією викладеної в таблиці. Надані дані отримані виробником обладнання в процесі опрацювання роздрібного ринку і виміру обсягу насіння в пакетах. Тому пропонуємо ці дані розглядати як орієнтовні.

Для  ознайомлення з орієнтовними об'ємними і  ваговими характеристиками насіння овочевих культур і квітів потрібно звернутися до виробника дозаторів.     
      При конкретному замовленні обладнання ми завжди робимо контрольні заміри обсягу наданих вами зразків насіння і пропонуємо оптимальні дозатори для вашого виробництва.