Продукція:

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФАСУВАННЯ СИПУЧИХ:
насіння, чаю, спецій, виготовлення гірчичників.

Предлагаем фасовочно-упаковочное оборудование для фасовки семян,чая,изготовления горчичников, запайщики, датеры, дозаторы, автоматы, полуавтоматы. Виготовимо фасувально-пакувальне обладнання: дозатори, автомати  для фасування і пакування насіння квітів і овочів в пакет.
Предлагаем фасовочно-упаковочное оборудование для фасовки семян,чая,изготовления горчичников, запайщики, датеры, дозаторы, автоматы, полуавтоматы.
Виготовимо фасувально-пакувальне обладнання: дозатори, автомати для фасування і пакування насіння квітів і овочів в пакет.
Коротка інформація
Дозатор, дозатори ціни, дозатор сипких, вагові дозатори, дозатори автоматичні, обємний дозатор, дозатор, ВЕРПАК, Київ, Україна, асоціація, ПП Кулик, Предлагаем фасовочно-упаковочное оборудование для фасовки семян,чая,изготовления горчичников, запайщики, датеры, дозаторы, автоматы, полуавтоматы. Виготовимо фасувально-пакувальне обладнання: дозатори, автомати для фасування і пакування насіння квітів і овочів в пакет.
- Дозуючий пристрій мод. ВП-21 застосовується для дозування за обємом малими порціями насіння овочів і квітів, а також інших сипких продуктів в готову тару (пакети, банки,коробки та інше).
- обємний дозатор мод. ВП-26 застосовується для дозування за обємом малими порціями насіння овочів і квітів, а також інших сипких продуктів в готову тару (пакети, банки,коробки та інше). Має електричний привід.
- обємний дозатор мод. ВП-26-01 застосовується для дозування за обємом малими порціями насіння овочів і квітів, а також інших сипких продуктів в готову тару (пакети, банки,коробки та інше). Має пневматичний привід.
- пристрій мод. ВП-28 застосовується для формування порцій насіння овочів і квітів за кількістю і фасування їх в готову тару.
- пристрій мод. ВП-41 призначено для дозування важкосипучих продуктів малими дозами за об'ємом в готову тару.
- пристрій мод. ВП-52 призначено для засипки по вазі в готову тару важкосипучих продуктів типу гірчичний порошок.
- пристрій для рахування продукції мод. ВП-85
Бажаєте пакувати насіння?
Вам сюди!!! _______________________

Як самостійно виготовляти пакети для фасування продукції?
Вам сюди!!! _______________________

Як пакувати лавровий лист?
Вам сюди!!! _______________________

Як проставити дату на пакеті з продукцією?
Вам сюди!!! _______________________

Як підібрати дозатор для фасування насіння?
Вам сюди!!!

Асоціація ВЕРПАК, ПП Кулик, Україна, м. Київ, тел. 0-44-592-84-52, тел.моб. 0-97-330-28-30, e-mail: 0445928452v@gmail.com
Украинский портАл