Продукція:

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФАСУВАННЯ СИПУЧИХ:
насіння, чаю, спецій, виготовлення гірчичників.

Предлагаем фасовочно-упаковочное оборудование для фасовки семян,чая,изготовления горчичников, запайщики, датеры, дозаторы, автоматы, полуавтоматы. Виготовимо фасувально-пакувальне обладнання: дозатори, автомати  для фасування і пакування насіння квітів і овочів в пакет.
Предлагаем фасовочно-упаковочное оборудование для фасовки семян,чая,изготовления горчичников, запайщики, датеры, дозаторы, автоматы, полуавтоматы.
Виготовимо фасувально-пакувальне обладнання: дозатори, автомати для фасування і пакування насіння квітів і овочів в пакет.
Фасуємо і пакуємо продукцію
Автомати пакувальні, пакувальні машини, напівавтомати, фасування цукру, фасування чаю, пакування цукру, пакувати чай - ВЕРПАК, Київ, Україна, Предлагаем фасовочно-упаковочное оборудование для фасовки семян,чая,изготовления горчичников, запайщики, датеры, дозаторы, автоматы, полуавтоматы. Виготовимо фасувально-пакувальне обладнання: дозатори, автомати для фасування і пакування насіння квітів і овочів в пакет.
- автомат мод. ВП-55 застосовується для автоматичного фасування і пакування сипких продуктів, таких як цукор, чай в фільтрпакет, насіння овочів і квітів в проміжний пакет.
- автомат мод. ВП-57 застосовується для автоматичного фасування і пакування сипких продуктів, типу суміші гірчичного порошку, що не сильно порошать, суміш чорного меленого перцю в пакет що складається з 4-х кишень.
- автомат мод. ВП-58 призначений для автоматичного дозування і упаковки сипких продуктів типу, що не сильно порошать, насіння, цукор, спеції в чотирьохшовний пакет 'саше'.
- автомат мод. А-102 і його модифікації застосовуються для автоматичного фасування і пакування цукру, чаю, фіточаю, насіння овочів і квітів в пакети типу 'саше'.
ВЕРПАК, ПП Кулик, Автомати пакувальні, напівавтомати фасувально-пакувальні, пакувальні машини, пакування цукру, пакування чаю, фасування цукру, фасування чаю, Київ, Україна
Бажаєте пакувати насіння?
Вам сюди!!! _______________________

Як самостійно виготовляти пакети для фасування продукції?
Вам сюди!!! _______________________

Як пакувати лавровий лист?
Вам сюди!!! _______________________

Як проставити дату на пакеті з продукцією?
Вам сюди!!! _______________________

Як підібрати дозатор для фасування насіння?
Вам сюди!!!

Асоціація ВЕРПАК, ПП Кулик, Україна, м. Київ, тел. 0-44-592-84-52, тел.моб. 0-97-330-28-30, e-mail: 0445928452v@gmail.com
Украинский портАл